Kamel

PODNOŚNIKI KOSZOWE NISKO

Naprawa trakcji elektrycznej, wycinka drzew czy wyklejanie bilbordów to tylko przykładowe prace z użyciem podnośnika. Zwyżki można wykorzystać także przy montażu reklam lub oświetlenia na dużych wysokościach, gdzie jedynym sposobem dotarcia ,,do pracy’’ jest wjechanie na odpowiednią wysokość. Jeśli interesują Cię podnośniki koszowe Nisko, skontaktuj się z nami. Mając we własnej flocie kilka różnych maszyn budowlanych oferujemy dostępność podnośnika z koszem nawet do 30 metrów.

PRACE NA WYSOKOŚCI

Planujesz pracę na wysokości? Podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę, gdy zdecydujesz się na wynajem zwyżki. Na początku należy przemyśleć, do jakich prac budowlanych go potrzebujesz.
Na jakiej wysokości znajduje się element przeznaczony do demontażu?
Firma Kamel w swojej flocie posiada maszyny o różnych długościach wysięgnika.
Jaki jest ciężar montowanego przedmiotu?
Trzeba uwzględnić także wagę pracowników oraz używanych narzędzi. Każdy z podnośników posiada inny limit udźwigu kosza.
Jakie są wymiary danego elementu?
Znajomość wymiarów montowanego przedmiotu jest niezbędna, by mógł on zmieścić się do kosza zwyżki.
Po przeanalizowaniu wszystkich parametrów postaramy się wybrać podnośnik, który będzie pasował do Twoich preferencji.

CZY WYNAJEM ZWYŻKI SIĘ OPŁACA?

Zwyżka dzięki swej stabilnej konstrukcji umożliwia bezpieczne wykonywanie wielu prac na wysokości. Zakup dobrego sprzętu jest inwestycją, na którą większość firm nie stać. Nie opłaca się kupić maszyny gorszej jakości, ponieważ nie jest ona tak efektywna. Wynajem będzie o wiele korzystniejszym rozwiązaniem. Firma Kamel oferuje wynajem podnośników koszowych w Nisku z gwarancją wszystkich niezbędnych atestów.

CZYM SIĘ KIERUJEMY?

Stawiamy na rzetelne wykonanie i kompleksową obsługę naszych Klientów. Kładziemy nacisk na bezwzględne przestrzeganie standardów bezpieczeństwa. Inwestujemy w maszyny oraz edukację pracowników. W dalszym ciągu podnosimy jakość świadczonych przez nas usług. W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 788 716 154