Kamel

PODNOŚNIKI KOSZOWE STALOWA WOLA

Podnośniki koszowe Stalowa Wola są wykorzystywane przez wiele firm na terenie miasta. W swoim wyposażeniu mają je na przykład zakłady energetyczne. Naprawa, konserwacja czy wymiana trakcji elektrycznej to poważna i niebezpieczna praca. Wykonując ją ze zwyżki pracownicy mają poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

USŁUGI PODNOŚNIKIEM KOSZOWYM STALOWA WOLA

Potrzebujesz przyciąć gałęzie drzewa, zamontować oświetlenie lub umyć okna na wysokości? Zwyżka jest niezbędna podczas wykonywania różnego rodzaju prac wysokościowych. Firma Kamel oferuje wynajem podnośników koszowych w Stalowej Woli. Mając we własnej flocie kilka różnych maszyn budowlanych gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych usług i dostępność podnośnika z koszem nawet do 30 metrów.

PRACE NA WYSOKOŚCI – na co zwrócić uwagę przy wyborze podnośnika?

Jest kilka spraw, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej zwyżki.
Zadaj sobie pytania:
• Na jakiej wysokości znajduje się element przeznaczony do demontażu?
Posiadamy maszyny o różnych długościach wysięgnika.
• Jaki jest ciężar montowanego przedmiotu?
Pamiętaj, by do wagi danej rzeczy dodać wagę pracowników oraz narzędzi. To bardzo ważne, ponieważ każdy z podnośników posiada inny limit udźwigu kosza.
• Jakie są wymiary przedmiotu?
Warto znać wymiary, by przedmiot bez problemu mógł zmieścić się do kosza zwyżki.

Po przeanalizowaniu tych parametrów możesz wybrać podnośnik, które sprawdzi się idealnie w Twojej sytuacji. Jeżeli masz jakieś pytania, nasi wyszkoleni pracownicy zawsze chętnie pomogą!

CZY WYNAJEM ZWYŻKI STALOWA WOLA SIĘ OPŁACA?

Nawet najdłuższa drabina może czasem nie wystarczyć. Na pewno nie zapewni tak wysokiego komfortu pracy, jak w przypadku zwyżki. Duży zasięg ramion podnośnika ma kluczowe znaczenie – umożliwia podnoszenie i przenoszenie materiałów i ludzi. Wynajem zwyżki to gwarancja sprawnego wykonania zadania w bezpiecznych warunkach.
Koszt zakupu podnośnika koszowego nie jest niski. Jeśli potrzebujesz skorzystać z tego typu urządzenia jednorazowo to wynajem maszyny budowlanej jest jedynym słusznym rozwiązaniem.

NASZE ATUTY:
Oferujemy szeroki zakres usług oraz fachowe doradztwo. Posiadamy doświadczenie, które zostało docenione przez dotychczasowych Klientów. Cechuje nas terminowość oraz indywidualne podejście do każdego Odbiorcy. 

W celu skorzystania z wynajmu zwyżki skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:
+48 788 716 154