Kamel

PODNOŚNIKI KOSZOWE KOLBUSZOWA

Zastosowanie zwyżki jest bardzo szerokie i sprawdza się w wielu pracach na wysokości. Maszyny budowalne wykorzystuje się do prac budowlanych, przycinania drzew czy montażu reklam. W zimie zwyżkę można wykorzystać do odśnieżania dachów czy strącania sopli. W naszej bogatej ofercie znajdują się podnośniki koszowe Kolbuszowa o zasięgu 16m, 17m, 20m i 30m.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE PODNOŚNIKA?

Jest kilka spraw, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej zwyżki.
Zadaj sobie pytania:
• Na jakiej wysokości znajduje się element przeznaczony do demontażu?
Posiadamy maszyny o różnych długościach wysięgnika.
• Jaki jest ciężar montowanego przedmiotu?
Pamiętaj, by do wagi danej rzeczy dodać wagę pracowników oraz narzędzi. To bardzo ważne, ponieważ każdy z podnośników posiada inny limit udźwigu kosza.
• Jakie są wymiary przedmiotu?
Warto znać wymiary, by przedmiot bez problemu mógł zmieścić się do kosza zwyżki.

Po przeanalizowaniu tych parametrów możesz wybrać podnośnik, które sprawdzi się idealnie w Twojej sytuacji. Jeżeli masz jakieś pytania, nasi wyszkoleni pracownicy zawsze chętnie pomogą! 

CZY WYNAJEM ZWYŻKI KOLBUSZOWA SIĘ OPŁACA?

Praca ze zwyżki daje wysoki komfort pracy. Duży zasięg ramion podnośnika ma kluczowe znaczenie – umożliwia podnoszenie i przenoszenie materiałów i ludzi. Wynajem zwyżki Kolbuszowa to gwarancja sprawnego wykonania zadania w bezpiecznych warunkach.
Koszt zakupu podnośnika koszowego nie jest niski. Jeśli potrzebujesz skorzystać z tego typu urządzenia jednorazowo to wynajem maszyny budowlanej jest jedynym słusznym rozwiązaniem.

CZYM SIĘ KIERUJEMY?

Najważniejsze jest dla nas profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Prace wykonujemy skrupulatnie, rzetelnie i terminowo z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz jakości oferowanych usług. Firma Kamel gwarantuje sprawne i nowoczesne wysięgniki koszowe. Wybór odpowiedniego podnośnika koszowego to zadanie dla naszego dyspozytora, który służy doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia ewentualnych kosztów usług, jakie świadczymy w Twojej miejscowości. Telefon: +48 788716154