Kamel

WYNAJEM ZWYŻKI W NOWEJ DĘBIE

Podnośniki koszowe Nowa Dęba to urządzenia, które umożliwiają bezpieczne wykonywanie prac na wysokości. Cechuje go stabilna konstrukcja oraz mobilność, co umożliwia szybką zmianę miejsca położenia podnośnika. Usługa wynajmu podnośników koszowych może być przydatna w takich sytuacjach, jak naprawa trakcji elektrycznej, wycinka drzew czy wyklejanie bilbordów. Wynajem zwyżki w Nowej Dębie i usługi podnośnikowe i wykonujemy dla Klientów indywidualnych, a także dla firm i przedsiębiorstw.

CZY WYNAJEM ZWYŻKI NOWA DĘBA SIĘ OPŁACA?

Rusztowania są nieporęczne i często jest wymóg mocowania ich do ściany. Drabina może okazać się być zbyt krótka do wykonania bezpiecznej pracy na wysokości. Alternatywą jest podnośnik koszowyFirma Kamel oferuje wynajem zwyżki w Nowej Dębie. Mając we własnej flocie kilka różnych maszyn budowlanych gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych usług i dostępność podnośnika z koszem nawet do 30 metrów.

PRACE NA WYSOKOŚCI

Warto postawić sobie kilka zasadniczych pytań, które pozwolą wybrać maszynę o odpowiednich parametrach.
Na jakiej wysokości znajduje się element przeznaczony do demontażu?
Firma Kamel w swojej flocie posiada maszyny o różnych długościach wysięgnika.
Jaki jest ciężar montowanego przedmiotu?
Trzeba uwzględnić także wagę pracowników oraz używanych narzędzi. Każdy z podnośników posiada inny limit udźwigu kosza.
• Jakie są wymiary danego elementu?
Znajomość wymiarów montowanego przedmiotu jest niezbędna, by mógł on zmieścić się do kosza zwyżki.

Po przeanalizowaniu wszystkich parametrów postaramy się wybrać podnośnik, który będzie pasował do Twoich preferencji.

NASZE ATUTY:

Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz sprawny przebieg zaplanowanych działań. Nasza wyszkolona kadra pracownicza skupia się na indywidualnym podejściu do Klienta.

Oprócz wynajmu podnośników zapewniamy także obsługę operatorską do prac montażowych. W celu skorzystania z wynajmu zwyżki skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 788 716 154